Деревозахистний просочувальний грунт КСАНОЛ ФОНДО 2.5л до 60 м2

Деревозахистний просочувальний грунт КСАНОЛ ФОНДО 2.5л до 60 м2

Опис:

Відкритопориста глибокопроникна грунтовка для захисту зовнішніх і внутрішніх дерев'яних поверхонь. Рекомендується як для реставрації старих, так і для обробки нових поверхонь. Використовується в побуті та промисловості для дверей, вікон, рам, багетних виробів і інших дерев'яних елементів і конструкцій. Грунт розроблений на основі акрилової водної дисперсії останнього покоління з інсектицидними і фунгіцидними добавками, що забезпечує захист дерев'яних поверхонь від гниття, синяви, жучків і т. Д.

Властивості -глибоко проникнення в структуру деревини і хороша гнучкість. -Для внутрішніх і зовнішніх робіт. -Откритопорістая захист, без освіти плівки. -Продукт без запаху. -Регулярізація абсорбції деревини, для поліпшення витрати і зчеплення оздоблювального шару. -Не змінює природний колір деревини.

ВИТРАТИ: 10-15 м2 / л. (В залежності від основи і товщини шару).

ВИСИХАННЯ: На отлип: 30 хв., Другий шар: 2-3 години.

Спосіб застосування: Ретельно перемішати продукт до повної однорідності. Для нанесення використовувати кисть, короткошерстий валик або пістолет-розпилювач. Розведення: чиста питна вода, перший шар 5-10%. Відшліфувати поверхню між шарами і видалити пил. Другий шар наноситься без розведення. При використанні пістолета наносити під високим тиском (2,5-4 атм.) І застосовувати тонкі насадки. Не рекомендується наносити продукт в дощову погоду, в сильну спеку, при температурі нижче 10єС. Упаковка: 0,5 л, 2.5л, (15л-під замовлення)

Країна виробник: Іспанія.

 

Характеристики:

Основні
Виробник Isaval
Країна виробник Испания
Тип використання Універсальний
Тип обробляючої поверхні Дерево
Вид просочування Антисептична,  Водопроникна
Фасування матерілу 4.0 (л)
Витрати  12.0 (кв.м)
Аерозоль Ні
Безбарвний матеріал Так
Термін зберігання властивостей 2.0 (роки)
Характеристики роботи з матерілом
Способ нанесення Механизований, Пензлем

Друк   E-mail