Фарба ISAVAL хлоркаучуковая для басейнів 4 л білий - для басейнів, ставків і резервуарів

Фарба ISAVAL хлоркаучуковая для басейнів 4 л білий - для басейнів, ставків і резервуарів

Опис:

Оздоблення: злегка шовковиста.

Застосування: басейни нові або раніше пофарбовані, а також ставки і резервуари з бетону, цементу та подібних матеріалів. Вихід: 6-8 м2 / л (32 м2 / 4 л в один шар).

Фасовка: 4 л. Колір білий. Тонування: тонується на власному обладнанні.

В'язкість: 60-100 П. Щільність: 1,27-1,37 кг / л.

Виробник: компанія "Pinturas ISAVAL", Іспанія.

Фарба Isaval "хлоркаучук для басейнів" (Іспанія) спеціально призначена для забарвлення басейнів, ємностей і резервуарів з не питною водою, а також для поновлення або реставрації басейнів і резервуарів, забарвлених хлоркаучуковая фарбою раніше. Фарба має відмінне зчеплення з бетоном, цементом і деякими іншими матеріалами (за винятком металу, кераміки, поліефіру і синтетичного волокна) і відрізняється стійкістю до лужності підстави і дії хімічних продуктів, використовуваних для обробки води в басейні. Володіє відмінну покривістістю і високою стійкістю до дії атмосферних чинників круглий рік. "Хлоркаучук для басейнів" запобігає утворенню водоростей, цвілі, грибкових плям і спрощує операції з чищення басейну.

Наповнювати басейн водою можна не раніше, ніж через 10-12 днів після фарбування, маючи на увазі, що температура навколишнього середовища знаходиться на рівні 20º С. При більш низьких температурах необхідно збільшити період очікування. Протягом періоду очікування станеться освіту міцної, закритою плівки і повне випаровування летючих складових фарби. Температура води під час експлуатації басейну повинна бути не менше 5º С. Фарба розрахована на нормальні умови експлуатації, але верхня межа не повинен перевищувати 50º С.

Підготовка: В якості грунтовки використовувати хлоркаучук для басейнів в розведеному вигляді (застосувати розчинник для хлоркаучук D-40).


Друк   E-mail