Фарба ISAVAL Акрилова для басейнів 4 л блакитний - для басейнів, ставків і резервуарів

Фарба ISAVAL Акрилова для басейнів 4 л блакитний - для басейнів, ставків і резервуарів

Опис:

Оздоблення: злегка шовковиста.

Застосування: басейни нові або раніше пофарбовані, а також ставки і резервуари з бетону, цементу та подібних матеріалів.

Вихід: 6-8 м2 / л (32 м2 / 4 л в один шар).

Фасовка: 4 л.

Колір: блакитна.

В'язкість: 60-100 П. Щільність: 1,27-1,37 кг / л.

Виробник: компанія "Pinturas ISAVAL", Іспанія.

Водоемульсійна фарба Isaval "Акрилова для басейнів" (Іспанія) спеціально призначена для забарвлення басейнів, ємностей і резервуарів з не питною водою, а також для поновлення або реставрації басейнів і резервуарів, забарвлених акриловою фарбою раніше. Фарба має відмінне зчеплення з бетоном, цементом і деякими іншими матеріалами і відрізняється стійкістю до лужності підстави і дії хімічних продуктів, використовуваних для обробки води в басейні. Відмінна покриваність і висока стійкість до впливу атмосферних чинників круглий рік. "Акрилова для басейнів" запобігає утворенню водоростей, цвілі, грибкових плям і спрощує операції з чищення басейну.

Наповнювати басейн водою можна не раніше, ніж через 10-12 днів після фарбування, вважаючи на те, що температура навколишнього середовища знаходиться на рівні 20º С. При більш низьких температурах необхідно збільшити період очікування. Протягом періоду очікування станеться освіту міцної, закритою плівки. Температура води під час експлуатації басейну повинна бути не менше 5º С. Фарба розрахована на нормальні умови експлуатації, але верхня межа не повинен перевищувати 50º С.

Підготовка: В якості грунтовки використовувати "Акрилова фарба для басейнів", розведену водою.

 

Характеристики:

Основа фарби Акрилова

Друк   E-mail