Гідроізолююча гумова фарба для дахів, стін і підлоги Антіготерас 4л ISAVAL

Гідроізолююча гумова фарба для дахів, стін і підлоги Антіготерас 4л ISAVAL

Опис:

Спеціальна гумова фарба для гідроізоляції різних внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Фарба Антіготерас на основі акрилових сополімерів у водній дисперсії, без запаху, екологічно чиста - забезпечує безпеку для здоров'я людей і навколишнього середовища. Спеціально розроблена для гідроізоляції і захисту таких поверхонь, як тераси, дахи, фасади, і будь-яких інших поверхонь з цементу, бетону і т. Д., На яких з'являються тонкі тріщини в певному напрямку, майже статичні, мало схильні до скорочення або розширення під дією кліматичних змін, і поява яких викликано будь-яким порушенням складу будівельного розчину, його гранулометрії або неправильними умовами висихання. Через декілька днів зникає початкова клейкість поверхні, з цього моменту по покриттю можна ходити Повільне старіння фарби Антіготерас гарантує постійну непроникність покриття.

Властивості: Не містить асфальт і гудрон. Повна водонепроникність для дощової води. Еластичність, не тріскається від скорочення або розширення основи через перепади температури. Розтягування при розриві - 450% Глибоко проникає в тріщини і щілини. Стійкість до лужності таких основ, як цементний розчин, бетон, цегла. Стійкість до дії навколишнього середовища і УФ. Хороше зчеплення з більшістю будівельних матеріалів. Підвищена стійкість до стирання при русі людей.

Нанесення: Перед нанесенням уважно перевірити поверхні, призначені для фарбування - вони повинні бути сухими, очищеними від бруду і не мати фильтраций вологи. Як проміжний / грунтуючого шару для поліпшення зчеплення з поверхнею нанести фарбу Антіготерас в розведеному вигляді: 3 частини Антіготерас і 2 частини води (40%). Потім нанести два шари фарби Антіготерас в розведеному вигляді: 1й шар - 15%, 2-й шар - 5-10% або без розведення. В якості грунтовки під Антіготерас для складних поверхонь в хорошому стані таких як: керамічні, алюмінієві, оцинковані і т. Д. Використовувати спеціальний грунт Ізафорт. Потім нанести два шари фарби Антіготерас в розведеному вигляді: 1й шар - 15%, 2-й шар - 5-10% або без розведення. Ремонт тріщин: ретельно очистити тріщини і прогрунтувати поверхню шаром Антіготерас з додаванням 40% води, після чого закрити тріщини пастою, приготовленої з піску і фарби Антіготерас. Потім нанести два шари фарби Антіготерас в розведеному вигляді: 1й шар - 15%, 2-й шар - 5-10% або без розведення.

Технічні характеристики:

Зовнішній вигляд: атласний. Колір: білий, (сірий, червоний, зелений, черепичний, чорний, безбарвний - під замовлення), можлива тонування барвниками. Подовження при розриві: 450% (UNE 53413) Максимальна міцність до удару без руйнування: 500 mm (UNE 53413) Водонепроникність: Повна (NFT 30701) Вихід: Для досягнення максимальної водонепроникності необхідно нанести 1-1,5 л / м²

Висихання: На дотик: 1ч., Міжшарова сушка: 4ч. Повний: 20-30 днів. Упаковка: 0,75л, 4л, 15л.

Країна виробник: Іспанія.

 

Характеристики:

Основні
Виробник Isaval
Країна виробник Іспанія
Тип використання Універсальний
Тип окрашуваного материалу Штукатурка, Цегла, Бетон
Основа краски Акрилова
Колір  Білий
Фактурна фарба Нет
Витрата 1.0 (кв.м)
Час висихання   4.0 (час)
Фасування матеріалу 4.0 (л)
Фасування матеріалу (кг) 6.0
Аерозольна фарба Ні
Ступінь блиску Напівматова
Мінімальная рабоча температура навколишнього середовища   7 град.
Кількість компонентів Однокомпонентна
Без запаху Так
Антисептична дія Ні
Спосіб нанесення Механізований,  Пензлем,  Валіком
Миюча фарма Так

Друк   E-mail