Фасадна гідроізоляційна фарба Імпермісаль лісо 4л = 45м2

Фасадна гідроізоляційна фарба Імпермісаль лісо 4л = 45м2

Опис:

Акрилова водоемульсійна фарба високої якості з антифунгіцидною добавками проти цвілі для захисту і гідроізоляції фасадів будівель і споруд. Наявність спеціальних антифунгіцидною добавок перешкоджає утворенню неприємних плям цвілі, часто зустрічаються на фасадах будинків, будівель та ін. Завдяки своїй еластичності фарба не тріскається від розширення або скорочення основи, викликаних різкими перепадами температур. Це властивість надає фарбі абсолютну водонепроникність. Практично не схильна до старіння від дії атмосферних чинників, сонця, змін клімату. Фасади, пофарбовані цією фарбою, мають властивість самоочищення під дією дощу. Фасадна гідроізоляційна фарба Імпермісаль лісо спеціально призначена для захисту і гідроізоляції фасадів, зорієнтованих на північ або знаходяться в умовах підвищеної вологості, з тим, щоб уникнути згубного впливу вологості. Технічні характеристики:

Зовнішній вигляд: матовий шовковистий Колір: Білий, тонування RAL, NCS, ISAVAL Розчинник: Вода Щільність: 1.47 ± 0.05 кг / л В'язкість: 90-110 пуаз (Brookfield RVT при 20ºC, Sp6, 20 об / хв.) Зміст твердих речовин по обсягом: 46% Стійкість до миття по Гарднера: Більш 10.000 циклів (UNE 48284) Cтойкость до стирання: 3.9 MPa (NF EN 24-624) Водонепроникність: Повна (NFT 30701) Паропроникність: Sd: 0.47 m (DIN 52615) Прискорене старіння: постійне (UNE 48251) Витрата: 8-12 м2 / л / шар. (В залежності від основи і підготовки поверхні)

Висихання: На відлип: 1 ч Повторна фарбування: через 3-4 год Повне: 15-20 днів Спосіб застосування: Ретельно перемішати до повної однорідності продукту.

Поверхні, призначені для фарбування, повинні бути очищені від бруду, пилу, жиру, селітри і т. Д. Поверхні зі старою фарбою в незадовільному стані рекомендується попередньо очистити і обробити ґрунтовкою Ізакріліко або Ізалфікс (тендітні або вологі) в один шар, як і в випадку обробки нових поверхонь. Якщо стара фарба знаходиться в хорошому стані, переконатися в її хорошому приляганні та усунути можливі дефекти текстури і планіметрії за допомогою фасадної шпаклівки. Невеликі дрібні тріщини рекомендується обробити гідроізолюючим покриттям Антіготерас (рідка гума), після чого нанести фарбу Імпермісаль лісо за технологією.

Не рекомендується проводити роботи при температурі нижче + 5 ° С, під час дощу або в сильну спеку. Використовувати кисть, валик або пістолет-розпилювач. Для першого шару розвести фарбу на 15% водою. Для другого шару розвести фарбу на 5-10% водою або розбавляти.

Упаковка: 4л, 15л.

Країна виробник: Іспанія.

 

Характеристики:

Основні
Виробник Isaval
Країна виробник Іспанія
Тип використання Універсальний
Тип окрашуваного матеріалу Штукатурка, Цегла, Бетон
Основа фарби Акрилова
Колір  Білий
Фактурна фарба Нет
Витрати 11.0 (кв.м)
Час висихання 4.0 (час)
Фасування материалу 4.0 (л)
Фасування материалу (кг) 5.0
Аерозольнафарба Ні
Ступінь блиску Напівматова
Кількість компонентів Однокомпонентна
Без запаху ДаТак
Антисептична дія Так
Спосіб нанесення Механизований,  Пензлем,  Валіком
Миюча фарба Так

Друк   E-mail