Сурик залізний

Сурик залізний для фарбування металевих поверхонь (дахів, трубопроводів, гаражів і т. Д.)

СКЛАД: Сурик залізний являє собою суспензію сурику залізного в пентафталевому лаку ПФ-060 з додаванням сикативу і тіксотропірующіх добавок, що перешкоджають утворенню осаду. Сурик залізний виготовлений на основі неорганічного пігменту (оксиду заліза), який надає фарбі цегляно-червоний колір.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: Сурик залізний рекомендується при будівництві та ремонті для фарбування металевих поверхонь (дахів, трубопроводів, гаражів і т. Д.), Так як він володіє протикорозійного стійкістю. Плівка сурику залізного стійка до зміни t ° C від -50 ° С до + 60 ° С.

 

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА:  

Колір плівки Контрольні зразки кольору.
Час висихання до ступеня 3, ч, не більше  24
Умовна в'язкість по віскозиметрі ВЗ-4, с, при температурі 20 ° С, не більше  80-160 
Укривність емалі, г / м², не більше  35
Масова частка летючого речовини,%, не більше   14,5
Стійкість покриття при 20 ° С до статичного впливу води, ч, не менше  3
Твердість плівки по маятниковому приладу, ум. од., не менше  0,12
Ступінь перетирання, мкм, не більше   80
Масова частка плівкоутворювального речовини,%, не менше  27


УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ: Перед застосуванням сурик слід ретельно перемішати і при необхідності розбавити сольвентом, уайт-спіритом, скипидаром. Сурик наносять методом розпилення або пензлем на суху поверхню, попередньо очищену від пилу, жирових забруднень, іржі, окалини і ін.

НАНЕСЕННЯ:

Підготовка поверхні: Забарвлювані поверхні повинні бути чистими і сухими. Металеві поверхні очищають від іржі і окалини, знежирюють розчинником (уайт-спіритом). Дерев'яні поверхні циклюють, шліфують.

Витрата сурику на одношарове покриття: 55-240 г / м².

Час висихання: Кожен шар сурику сушать 24 годин при t ° C 18-20 ° С.

Очищення інструменту: Після закінчення фарбувальних робіт інструмент промивають уайт-спіритом або сольвентом. Кисті витирають сухою ганчіркою і рясно змащують олією.

Запобіжні заходи: При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички. Остерігатися попадання в очі. При попаданні фарби на відкриті ділянки тіла - витерти ганчіркою, змоченою рослинним маслом і промити теплою водою з милом.

 


Друк   E-mail