Емаль ПФ-223

Эмаль ПФ-223

Емаль ПФ-223 являє собою суспензію пігментів і наповнювачів в пентафталевому лаку з додаванням сикативу і розчинників, масло-бензостойка.


Емаль ПФ-223 застосовується при будівництві та ремонті для фарбування металевих, дерев'яних та інших поверхонь, експлуатованих усередині приміщень. Покриття стійке до зміни t ° C від -40 ° С до + 60 ° С. Допускається контакт з бензином і маслами. Підвищеної твердості.

Технічні характеристики:


1. Зовнішній вигляд плівки: гладка однорідна поверхня, допускається невелика шагрень
2. Блиск плівки,%, не менше: 40
3. Умовна в'язкість по віскозиметрі ВЗ-4, з: 70-120
4. Ступінь перетирання, мкм, не більше: 25 (30)
5. Час висихання до ступеня 3 при 20 ° С, год, не більше: 24
6. Еластичність плівки на згин, мм, не більше: 1
7. Міцність плівки при ударі, см, не менше: 50
8. Твердість плівки по маятниковому приладі типу М-3, умовні одиниці, не менше: 0,25
9. Стійкість покриття при 20 ° С до статичного впливу:
- води, ч, не менше: 3
- мінерального масла, ч, не менше: 24
- бензину, ч, не менше: 6

Емаль ПФ-223 - спосіб застосування:


Фарбується повинні бути чистими і сухими. Металеві поверхні очищають від іржі і окалини, знежирюють розчинником (уайт-спіритом), покривають ґрунтовкою (ГФ-021). Западини і вибоїни вирівнюють алкидной шпаклівкою (ПФ-002). Дерев'яні поверхні циклюють, шліфують. Раніше пофарбовані поверхні очищають від старого відшарованому покриття і шліфують. Від жирових і інших забруднень поверхню відмивають водою з милом, пральним порошком або розчином соди (1 столова ложка соди на 1 л води). Поверхні, раніше покриті крейдою або вапняними фарбами, очищають до повного видалення старого покриття.

Перед застосуванням емаль ПФ-223 слід ретельно перемішати і при необхідності розбавити сольвентом, уайт-спіритом або їх сумішшю в співвідношенні 1: 1. Емаль наносять методом розпилення або пензлем на суху поверхню, попередньо очищену від пилу, жирових забруднень, іржі, окалини і ін. Витрата емалі ПФ-223 на одношарове покриття: 60-120 г / м2.

Після закінчення фарбувальних робіт інструмент промивають уайт-спіритом або нефрасом С4-150 / 200. Кисті витирають сухою ганчіркою і рясно змащують рослинним маслом

 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: При проведенні фарбувальних робіт, а також після їх закінчення необхідно ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук застосовувати гумові рукавички.

Зберігання Емаль ПФ-223 зберігають в щільно закритій тарі, далеко від приладів опалення, електричних пристроїв, харчових продуктів, в місцях, недоступних для дітей, оберігають від вологи і прямих сонячних променів.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.

Берегти від вогню!

СТАНДАРТ: ГОСТ 14923-78

 

 


Друк   E-mail