Емаль ПФ-133 дніпровська вагонка

 

 

 

 

 

Алкідна емаль Дніпровська Вагонка ПФ-133
Алкідна емаль Дніпровська Вагонка призначена для фарбування рухомого складу, контейнерів та інших металевих і дерев'яних поверхонь, що піддаються атмосферним впливам. Володіє високим ступенем глянцю (більше 90%). Має помірний запах і малі витрати (від 20 до 60 г / м2) на відміну від звичайних алкідних емалей. Має високу покривістістю (зафарбовуванням) і хорошою стійкістю кольору. Не має в своєму складі наповнювачів! Покриття зберігає захисно-декоративні властивості за умови нанесення двошарового покриття протягом 10 років.

підготовка поверхні
Для отримання якісного покриття, що фарбується вимагає підготовки. Металева поверхня, яка забарвлюється вперше, повинна бути очищена від пилу, бруду, іржі, окалини і знежирена, а потім загрунтована. Слід використовувати якісну «Грунтовку антикорозійну швидковисихаючу» ТМ «Дніпровська вагонка». Старе лакофарбове покриття, яке не тримається на поверхні, вимагає видалення. Для щільного зчеплення емалі зі старим лакофарбовим покриттям йому потрібно надати певну ступінь шорсткості.

Використання
Перед застосуванням емаль ретельно перемішують, при необхідності розбавляють розчинником. Слід використовувати якісні розчинники ТМ «Дніпровська вагонка»: «Розчинник № 1» (фарбування пензлем), «Розчинник № 2» (фарбування розпилювачем). Можуть використовуватися сольвент, уайт-спірит або ксилол відповідної якості. Ступінь розчинення залежить від способу нанесення (пензлем, валиком, розпилювачем) і температурних умов фарбування. Якісне покриття виходить за умови нанесення не менше двох шарів емалі. Наступний шар наносять після його повного висихання - через 24 години. Нехтування цією рекомендацією може привести до пошкодження першого шару розчинником наступного!

властивості
Час висихання кожного шару емалі при температурі 20 ± 2 ° C і відносній вологості повітря 65% - 24 годин. Можливість нанесення товстого шару за один раз. Витрата емалі на одношарове покриття гладкій поверхні в залежності від кольору - 20-60 г / м2. Збереження декоративних властивостей - 6-8 роки. Збереження захисних властивостей - до 10 років.

Умови зберігання
Зберігати емаль потрібно в щільно закритій тарі, не допускаючи контакту з вогнем, влажноcті і потрапляння прямих сонячних променів. При цьому гарантований термін придатності емалі 36 місяців. Емаль, залишена в тарі після використання, швидко псується! Зберігати емаль, розведену розчинником, не варто!

Заходи безпеки
При проведенні фарбувальних робіт і висихання емалі необхідно ретельно провітрювати приміщення. Для захисту рук використовувати поліетиленові або нітрилові рукавички. Бажано використовувати захисні окуляри і повітряні респіратори. Фарбу, що потрапила на шкіру, можна видалити рослинним маслом. При попаданні фарби в очі промити великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Умови фарбування і висихання
Ідеальними умовами для фарбування є температура 20 ± 2 ° C і відносна вологість повітря 65%. Зниження температури і підвищення вологості збільшує час висихання і навпаки. Температура поверхні вище 50 ° C може призводити до дефектів покриття!

 


Друк   E-mail