АК-125 ОЦМ

АК-125 ОЦМ

Грунт - емаль АК-125 ОЦМ для захисно-декоративного фарбування оцинкованих металевих поверхонь, експлуатованих в атмосферних умовах помірного клімату і всередині приміщень.

Склад Суспензія пігментів і наповнювачів в розчині акрилових смол з додаванням розчинника, пластифікатора і антикорозійного пігменту.

 Призначення Система акрилових покриттів призначена для захисно-декоративного фарбування оцинкованих металевих поверхонь, експлуатованих в атмосферних умовах помірного клімату і всередині приміщень. Можливо також використовувати матеріали для фарбування поверхонь з чорного металу і алюмінію.

 Переваги Покриття відрізняється стійкістю до атмосферних впливів. Наносити матеріали можна в інтервалі температур -15Сдо + 35С.

 Метод нанесення Перед проведенням фарбувальних робіт поверхню необхідно очистити від бруду, пилу, іржі, окав, масел або тих. масел. При фарбуванні раніше офарблюються відшаровуються покриття необхідно видалити.

 Підготовка матеріалу Перед застосування матеріал необхідно ретельно перемішати і, при необхідності, розбавити до робочої в'язкості.

 ПІДГОТОВКА ДО нанесення: Грунт-емаль перед застосуванням необхідно розбавити до необхідної робочої в'язкості і ретельно перемішати. Як розчинник рекомендовано використовувати спеціальний модифікований і очищений сумішевих розчинник нашого виробництва, який не збільшує час сушки і не впливає на матовість і глянцевость покриття або ж високоякісні розчинники: ксилол, Р-4. Не припустимо розведення іншими розчинниками.

 Нанесення Грунт-емаль забезпечує довговічну адгезію до оцинкованої металевої поверхні. Товщина 1 шару грунтовачного покриття повинна бути самостійним покриттям. Черговий шар наносять після висихання попереднього. Час сушіння 3 години при температурі 18-22 С. При низьких температурах час сушіння продовжується. Грунт-емаль характеризується незначною чутливістю до дощу, який може пройти під час фарбування. Опади, які пройшли через 30хв. після фарбування, що не вимивають грунт-емаль з поверхні. Для поліпшення захисних і декоротівного властивостей покриття наносити 2-3 шари грунт-емалі

 Запобіжні заходи Матеріал пожежонебезпечний, токсичний через наявність у ньому органічних розчинників.

 Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення.


Друк   E-mail